Whippet & Grand Danois            
     
 
                                                                                                                                                            Copyright 2007     Webmaster:
Startside

Whippet

Glenn

Hans

Fritz

Grand Danois

Lukas

Om oss

Utstillinger

Galleri

Himmelbilder

I vårt minne

Linker

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                           

                                    

                                MERITTER 

  Int.Nord.uch NV-07 Finlandia's Lucky Luck                   

              

                            NORSK CHAMPION

                                     NORSK VINNER  07   

                                     SVENSK CHAMPION

                                     FINSK  CHAMPION  

                                     INT:CHAMPION

                                                                  

                                    

                             MESTVINNENDE GRAND DANOIS 07 I NGDK

                   MESTVINNENDE UTSTILLINGSHUND 07  i RTBK

                   MESTVINNENDE  UTSTILLINGSHUND 08 i RTBK 

                                  

                                                                       VALPEKLASSE:
                                                                     Best I Rasen X 8
                                                                   Best I Gruppen X 3
                                                               2. Best I Gruppen X 1
                                                                   Best In Show X 7

 

                                 

CK X 31

CERT x 18

SVENSK CERT X 1
FINSK CERT X 1

BIR X 21

BIM X 5
 
Svensk CACIB X 1
Finsk CACIB X 1

CACIB x 9

Best I Gruppen X 11

2. Best I Gruppen X 4
3.Best I Gruppen X 5
 
BEST IN SHOW X 4
2Best in Show X 3
3Best in Show x2
 
 
 

                 

                                

 

                       LUKAS' BESTE RESULTATER FRA 2006

    

 

                                                                      
                                             Tromsø NKK int.  den 22.10.06    (10)
                                      1JK, 1JKK, HP, 1VK, CERT,1 BHK, BIR, 2BIG
                                                    Dommer: Anita Whitmarsh
                                              Gruppe dommer: Anita Whitmarsh

                                                                      

                                                     Tromsø den 21.10.06    (6)
                                           1JK, 1JKK, HP, 1VK, CERT, 1BHK, BIR 
                                          Dommer: Lilliane De Ridder-Onghena

                                                                      

                                                    Narvik den 03.09.06     (5)
                                   1JK, 1JKK, HP, 1VK, CERT, 1BHK,  BIR, 2 BIG
                                                    Dommer: Nina Karlsdotter
                                            Gruppe dommer: Nina Karlsdotter

                                                                      

                                                   Mo i Rana den 20.08.06     (6)

                                                1JK, 1JKK, HP, 1VK, CERT, 2BHK
                                                          Dommer: Blaz Kavcic

                                                                      

                                                Mo i Rana den 19.08.06           (6)
                                                 1JK, 1JKK, HP, 1VK, CERT, 2BHK
                                                       Dommer: Marja  Kavcic

                                                                      

                                Bjerke  NKK int. NORSK VINNER den 12.08.06      (48)
                                                   1JK, 1JKK, HP, 2VK, CK, 2BHK
                                                       Dommer: Bjørn Einarsve

                                                                      

   

                                                VALPEKLASSE:

                                                                      
                                                        Leknes den 06.08.06
                                                                     BIR valp
                                                                        1BIG
                                                                     BIS valp
                                                  Dommer: Frank Christiansen
                                                    Gruppe dommer: Helge Lie
                                                    BIS dommer: Birte Scheel
                                                                      
                                                         Leknes den 05.08.06
                                                                     BIR valp
                                                                     BIS valp
                                                     Dommer: Kresten Scheel
                                                BIS dommer: Brenda Banbury
                                                                      
                                               Gällivare SKK int.  den 02.07.06
                                                                     BIR valp
                                                                     BIS valp
                                                    Dommer: Hans Rosenberg
                                                  BIS dommer: Hans Almgren

                                                                      

                                                           Bodø den 25.06.06
                                                                     BIR valp
                                                                        1BIG
                                                                     BIS valp
                                                Dommer: Wilhemine Van Deijl
                                                Gruppe dommer: Gunnel Holm
                                            BIS dommer: Wilhemine Van Deijl

                                                                      

                                                          Bodø  den 24.06.06
                                                                      BIR valp  
                                                                         1BIG
                                                                      BIS valp
                                                       Dommer: Gunnel Holm
                                                Gruppe dommer: Gunnel Holm
                                                    BIS dommer: Ritva Raitha

                                                                      

                                                 Vännäs  SKK int. den 18.06.06
                                                                     BIR valp    
                                                                     BIS valp
                                                  Dommer: Ove Germundsen
                                                    Bis dommer: Svante Frisk

                                                                      

                                                  Vännäs  SGDK den 17.06.06
                                                                      BIR valp
                                                                      BIS valp
                                                     Dommer: Gunnar Norlin

                                                                      

                                                            Mo den 27.05.06
                                                           BIR valp        2BIG
                                                  Dommer: Hjørdis Espeland
                                           Gruppe dommer: Hjørdis Espeland